Siparişleriniz, ödemesi tamamlandıktan sonra ertesi gün içinde kargoya verilecektir. Sitemizden yapılan bütün alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Haftasonu ve tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilecektir.

Siparişleriniz 'UPS'kargo ile ulaştırılacaktır.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimse bulunmazsa, kargo şirketi  2.kez adresinize uğrayacaktır.2.kez de adreste olmamanız durumunda kargo Free Palms'a iade edilecektir.Tekrar gönderim istenmesi durumunda kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır. Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

Teslimat adresi olarak "internet cafe", "herhangi bir kahvehane", "kargo şirketlerinin şube adresleri" veya "herhangi bir umuma açık alan" belirtilmiş ise sipariş iptal edilecek ve bu adreslere teslimat yapılmayacaktır.

 

İADE ŞARTLARI

Tüm müşterilerimizin; tüketicinin 'Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı' kapsamında 14 iş günü içerisinde yasal iade hakkı bulunmaktadır.

Ayrıca üretim hatası ya da başka bir sorun olduğunu düşündüğünüz ve iade etmek istediğiniz ürünleri de teslim aldığınız tarihi takip eden 14 iş günü içerisinde bildirip bize ulaştırabilirsiniz.

İade ve değişim gönderilerinizde  anlaşmalı olduğumuz 'UPS 'kargoyu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz.İade için bunun dışında kargo şirketi seçmeniz durumunda, kargo ücreti  müşteri tarafından karşılanır.

Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir. Lütfen kargo gönderi numarasını saklayınız.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak bilgi verebilir ve ürününüzü faturasıyla birlikte kargo şirketi ile gönderebilirsiniz. İsteğiniz bize ulaştığında tarafımızdan değerlendirilecek ve size bir bilgi e-postası gönderilecektir.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve Free Palms'tan temin edeceğiniz iade formunu eksiksiz ve  doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. 

Eğer ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, 'Ürün Birim Fiyatı + KDV' şeklinde kesilmiş bir 'İADE FATURASI' nın ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. 

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

İadeniz elimize ulaştıktan sonra :

Size bir bilgi e-postası gönderilecek ve iadeniz onaylandığında, ürün bedeli yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünün tarafımızdan teslim almasıyla başlar. (385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur). İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

DEĞİŞTİRME KOŞULLARI

Teslim aldığınız andan itibaren 14 gün içerisinde ürün değişimi talep edebilirsiniz.  İade ettiğiniz ürünün uygun olması durumunda ürün tutarı tarafınıza hediye çeki olarak yansıtılır. 

Saygılarımızla, 

FreePalms

Seda GENÇ

Benim Çizgim Tekstil

İstanbul Vizyon Park Ofis Blokları

Yenibosna Merkez mah 29 Ekimcad. 9-1 415

Bahçelievler / İSTANBUL

Mersis No: 1733027562600013

İletişim

Tel: 0212 603 15 01

e-Posta: info@freepalms.com